BZT52C13-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: BZT52C13-7-F
Producent / Mærke: Diodes Incorporated
Produkt beskrivelse DIODE ZENER 13V 500MW SOD123
Dataark: BZT52C13-7-F.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
3000 pcs
  • Besked
Specifikationer for BZT52C13-7-F
Varenummer BZT52C13-7-F Fabrikant Diodes Incorporated
Beskrivelse DIODE ZENER 13V 500MW SOD123 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2472555 pcs Datablad BZT52C13-7-F.pdf
Spænding - Zener (Nom) (Vz) 13V Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis 900mV @ 10mA
Tolerance ±6.42% Leverandør Device Package SOD-123
Serie - Strøm - Max 500mW
Pakke / tilfælde SOD-123 Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Impedans (Max) (Zzt) 30 Ohms
Detaljeret beskrivelse Zener Diode 13V 500mW ±6.42% Surface Mount SOD-123 Nuværende - Reverse Lækage @ Vr 100nA @ 8V
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
BZT52C13-7-F
BZT52C13-7-F
producenter: Diodes Incorporated
Beskrivelse: DIODE ZENER 13V 500MW SOD123