D3V3F4U6S-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
D3V3F4U6S-7 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: D3V3F4U6S-7
Producent / Mærke: Diodes Incorporated
Produkt beskrivelse TVS DIODE 3.3VWM 10VC SOT363
Dataark: D3V3F4U6S-7.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
3000 pcs
6000 pcs
  • Besked
Specifikationer for D3V3F4U6S-7
Varenummer D3V3F4U6S-7 Fabrikant Diodes Incorporated
Beskrivelse TVS DIODE 3.3VWM 10VC SOT363 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 685441 pcs Datablad D3V3F4U6S-7.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 4 Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 6V
Spænding - Opdeling (Min) 3.3V (Max) Spænding - Opdeling SOT-363
Type Steering (Rail to Rail) Serie Automotive, AEC-Q101
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - Lavfrekvens Automotive, HDMI
Power Line Protection - Power - Peak Pulse 1A (8/20µs)
Polarisering 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 Andre navne D3V3F4U6S-7DITR
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Producentens varenummer D3V3F4U6S-7
Beskrivelse TVS DIODE 3.3VWM 10VC SOT363 Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10V
Kapacitans @ Frekvens - Tovejskanaler Yes
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
D3V3-HL
D3V3-HL
producenter: Omron
Beskrivelse: D3V LONG HINGE LEVER (EXT)
På lager: 179359 pcs
Hent:
RFQ
D3V3H1U2LP-7B
D3V3H1U2LP-7B
producenter: Diodes Incorporated
Beskrivelse: TVS DIODE 3.3V 10V DFN1006-2