DDZ13BS-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DDZ13BS-7 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DDZ13BS-7
Producent / Mærke: Diodes Incorporated
Produkt beskrivelse DIODE ZENER 13V 200MW SOD323
Dataark: DDZ13BS-7.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
3000 pcs
6000 pcs
  • Besked
Specifikationer for DDZ13BS-7
Varenummer DDZ13BS-7 Fabrikant Diodes Incorporated
Beskrivelse DIODE ZENER 13V 200MW SOD323 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1920122 pcs Datablad DDZ13BS-7.pdf
Spænding - Isolering 14 Ohm Spænding - Opdeling SOD-323
Serie - RoHS Status Tape & Reel (TR)
Strøm - Max 200mW Polarisering SC-76, SOD-323
Andre navne DDZ13BS7
DDZ13BSDITR
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Producentens varenummer DDZ13BS-7 Impedans (Max) (Zzt) 13V
Udvidet beskrivelse Zener Diode 200mW ±3% Surface Mount SOD-323 ESR (Equivalent Series Resistance) ±3%
Diode Konfiguration 100nA @ 10V Beskrivelse DIODE ZENER 13V 200MW SOD323
Nuværende - Reverse Lækage @ Vr 900mV @ 10mA