FD2500050
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FD2500050 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: FD2500050
Producent / Mærke: Diodes Incorporated
Produkt beskrivelse OSCILLATOR XO 25MHZ LVCMOS SMD
Dataark: FD2500050.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for FD2500050
Varenummer FD2500050 Fabrikant Diodes Incorporated
Beskrivelse OSCILLATOR XO 25MHZ LVCMOS SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 122667 pcs Datablad FD2500050.pdf
Spænding - Supply 2.5V Type XO (Standard)
Størrelse / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie SaRonix-eCera™ FD
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 4-SMD, No Lead Produktion LVCMOS
Andre navne FD2500050TR Driftstemperatur -20°C ~ 70°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 0.053" (1.35mm)
Fungere Enable/Disable Frekvensstabilitet ±50ppm
Frekvens 25MHz Detaljeret beskrivelse 25MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Strøm - Forsyning (Max) 15mA Strøm - Forsyning (Deaktiver) (Max) 10µA