PI74STX1G32CX
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
PI74STX1G32CX Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PI74STX1G32CX
Producent / Mærke: Diodes Incorporated
Produkt beskrivelse IC GATE OR 1CH 2-INP SC-70-5
Dataark: PI74STX1G32CX.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for PI74STX1G32CX
Varenummer PI74STX1G32CX Fabrikant Diodes Incorporated
Mængde Tilgængelig 6803 pcs Datablad PI74STX1G32CX.pdf
Spænding - Opdeling SC-70-5 Timing 32mA, 32mA
Shell Style 1.65 V ~ 5.5 V Serie 74STX
Schmitt Trigger Input - RoHS Status Tape & Reel (TR)
Forhold - S / H: ADC 2 Polarisering 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Andre navne PI74STX1G32CXTR Orientering 1
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Antal bit pr. Element OR Gate
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Producentens varenummer PI74STX1G32CX Logisk niveau - Høj -
Funktioner - Udvidet beskrivelse OR Gate IC 1 Channel SC-70-5
Beskrivelse IC GATE OR 1CH 2-INP SC-70-5 Nuværende - Quiescent 3.5ns @ 5V, 50pF