SBRT2U45LP-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SBRT2U45LP-7
Producent / Mærke: Diodes Incorporated
Produkt beskrivelse DIODE SBR 45V 2A 3DFN
Dataark: SBRT2U45LP-7.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
3000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SBRT2U45LP-7
Varenummer SBRT2U45LP-7 Fabrikant Diodes Incorporated
Beskrivelse DIODE SBR 45V 2A 3DFN Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 451227 pcs Datablad SBRT2U45LP-7.pdf
Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis 550mV @ 2A Spænding - DC-omvendt (Vr) (Max) 45V
Leverandør Device Package X1-DFN1411-3 Fart Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serie Automotive, AEC-Q101, TrenchSBR Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 3-UDFN Andre navne SBRT2U45LP-7DI
Driftstemperatur - Junction -55°C ~ 150°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Diodetype Super Barrier Detaljeret beskrivelse Diode Super Barrier 45V 2A Surface Mount X1-DFN1411-3
Nuværende - Reverse Lækage @ Vr 100µA @ 45V Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io) 2A
Kapacitans @ Vr, F -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
SBRT2U45LP-7
SBRT2U45LP-7
producenter: Diodes Incorporated
Beskrivelse: DIODE SBR 45V 2A 3DFN