SMCJ170A-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMCJ170A-13 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SMCJ170A-13
Producent / Mærke: Diodes Incorporated
Produkt beskrivelse TVS DIODE 170VWM 275VC SMC
Dataark: SMCJ170A-13.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
3000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SMCJ170A-13
Varenummer SMCJ170A-13 Fabrikant Diodes Incorporated
Mængde Tilgængelig 334111 pcs Datablad SMCJ170A-13.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 1 Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 189V
Spænding - Opdeling (Min) 170V Spænding - Opdeling SMC
Type Zener Serie -
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - Lavfrekvens General Purpose
Power Line Protection 1500W (1.5kW) Power - Peak Pulse 5.5A
Polarisering DO-214AB, SMC Andre navne SMCJ170A13
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Producentens varenummer SMCJ170A-13 Beskrivelse TVS DIODE 170VWM 275VC SMC
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 275V Kapacitans @ Frekvens -
Tovejskanaler No
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
SMCJ170A V7G
SMCJ170A V7G
producenter: TSC (Taiwan Semiconductor)
Beskrivelse: TVS DIODE 170V 275V DO214AB
På lager: 444245 pcs
Hent: SMCJ170A V7G.pdf
RFQ
SMCJ170A
SMCJ170A
producenter: Hamlin / Littelfuse
På lager: 399975 pcs
Hent: SMCJ170A.pdf
RFQ
SMCJ170A-HRA
SMCJ170A-HRA
Hent: SMCJ170A-HRA.pdf
SMCJ170A M6G
SMCJ170A M6G
Hent: SMCJ170A M6G.pdf
SMCJ170A V6G
SMCJ170A V6G
Hent: SMCJ170A V6G.pdf
SMCJ170A-13-F
SMCJ170A-13-F
producenter: Diodes Incorporated
Beskrivelse: TVS DIODE 170V 275V SMC
Hent: SMCJ170A-13-F.pdf
SMCJ170A-HR
SMCJ170A-HR
Hent: SMCJ170A-HR.pdf
SMCJ170A R7G
SMCJ170A R7G
Hent: SMCJ170A R7G.pdf
producenter: Bourns, Inc.
Hent: SMCJ170A.pdf
SMCJ170A-E3/9AT
SMCJ170A-E3/9AT
producenter: Electro-Films (EFI) / Vishay
Hent: SMCJ170A-E3/9AT.pdf
SMCJ170A-E3/57T
SMCJ170A-E3/57T