SMCJ58CA-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMCJ58CA-13 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SMCJ58CA-13
Producent / Mærke: Diodes Incorporated
Produkt beskrivelse TVS DIODE 58VWM 93.6VC SMC
Dataark: SMCJ58CA-13.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
3000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SMCJ58CA-13
Varenummer SMCJ58CA-13 Fabrikant Diodes Incorporated
Mængde Tilgængelig 205067 pcs Datablad SMCJ58CA-13.pdf
Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 64.4V Spænding - Breakover 1
Spænding - Opdeling (Min) 58V Spænding - Opdeling SMC
Type Zener Serie -
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - Lavfrekvens General Purpose
Power Line Protection 1500W (1.5kW) Power - Peak Pulse 16A
Polarisering DO-214AB, SMC Andre navne SMCJ58CA13
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Producentens varenummer SMCJ58CA-13 Beskrivelse TVS DIODE 58VWM 93.6VC SMC
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 93.6V Kapacitans @ Frekvens -
Tovejskanaler No
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
SMCJ58CA V7G
SMCJ58CA V7G
producenter: TSC (Taiwan Semiconductor)
Beskrivelse: TVS DIODE 58V 93.6V DO214AB
På lager: 419290 pcs
Hent: SMCJ58CA V7G.pdf
RFQ
SMCJ58CA-E3/9AT
SMCJ58CA-E3/9AT
producenter: Electro-Films (EFI) / Vishay
På lager: 400873 pcs
Hent: SMCJ58CA-E3/9AT.pdf
RFQ
SMCJ58CA
SMCJ58CA
producenter: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Beskrivelse: TVS DIODE 58V 93.6V SMC
Hent: SMCJ58CA.pdf
SMCJ58CA-E3/57T
SMCJ58CA-E3/57T
Hent: SMCJ58CA-E3/57T.pdf
SMCJ58CA R7G
SMCJ58CA R7G
Hent: SMCJ58CA R7G.pdf
SMCJ58CA V6G
SMCJ58CA V6G
Hent: SMCJ58CA V6G.pdf
SMCJ58CA-HR
SMCJ58CA-HR
producenter: Hamlin / Littelfuse
Hent: SMCJ58CA-HR.pdf
SMCJ58CA M6G
SMCJ58CA M6G
Hent: SMCJ58CA M6G.pdf
SMCJ58CA-13-F
SMCJ58CA-13-F
producenter: Diodes Incorporated
Hent: SMCJ58CA-13-F.pdf
SMCJ58CA-13
SMCJ58CA-13
Beskrivelse: TVS DIODE 58VWM 93.6VC SMC
Hent: SMCJ58CA-13.pdf
SMCJ58CA-E3/51T
SMCJ58CA-E3/51T
Hent: SMCJ58CA-E3/51T.pdf