ZLDO1117KTC
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZLDO1117KTC Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ZLDO1117KTC
Producent / Mærke: Diodes Incorporated
Produkt beskrivelse IC REG LDO ADJ 1A TO252-3
Dataark: ZLDO1117KTC.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2500 pcs
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for ZLDO1117KTC
Varenummer ZLDO1117KTC Fabrikant Diodes Incorporated
Beskrivelse IC REG LDO ADJ 1A TO252-3 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 430233 pcs Datablad ZLDO1117KTC.pdf
Spænding / Strøm - Udgang 1 1.1A Spænding - Indgang 2.7 V ~ 18 V
Spænding - Opdeling TO-252-3 Serie -
RoHS Status Tape & Reel (TR) Regulator Topologi 1A
Polarisering TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Andre navne ZLDO1117KDITR
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Antal regulatorer 1.11V @ 1A
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Producentens varenummer ZLDO1117KTC Frequency - Switching Positive Adjustable
Udvidet beskrivelse Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable Output Adj to 1.25V 1A TO-252-3 Beskrivelse IC REG LDO ADJ 1A TO252-3
Nuværende - Output Adj to 1.25V Nuværende - Grænse (Min) 1
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
ZLDO1117KTC
ZLDO1117KTC
producenter: Diodes Incorporated
Beskrivelse: IC REG LDO ADJ 1A TO252-3