M15KP36CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
M15KP36CA Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: M15KP36CA
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 36VWM 59.7VC DO204AR
Dataark: M15KP36CA.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for M15KP36CA
Varenummer M15KP36CA Fabrikant Microsemi Corporation
Mængde Tilgængelig 7001 pcs Datablad M15KP36CA.pdf
Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 40V Spænding - Breakover 1
Spænding - Opdeling (Min) 36V Spænding - Opdeling DO-204AR
Type Zener Serie Military, MIL-PRF-19500
RoHS Status Bulk Ripple Current - Lavfrekvens General Purpose
Power Line Protection 15000W (15kW) Power - Peak Pulse 251A
Polarisering DO-204AR, Axial Andre navne 1086-3345
1086-3345-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Producentens varenummer M15KP36CA
Beskrivelse TVS DIODE 36VWM 59.7VC DO204AR Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 59.7V