M5KP13CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
M5KP13CA Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: M5KP13CA
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO204AR
Dataark: M5KP13CA.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for M5KP13CA
Varenummer M5KP13CA Fabrikant Microsemi Corporation
Mængde Tilgængelig 3712 pcs Datablad M5KP13CA.pdf
Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 14.4V Spænding - Breakover 1
Spænding - Opdeling (Min) 13V Spænding - Opdeling DO-204AR
Type Zener Serie Military, MIL-PRF-19500
RoHS Status Bulk Ripple Current - Lavfrekvens General Purpose
Power Line Protection 5000W (5kW) Power - Peak Pulse 232A
Polarisering DO-204AR, Axial Andre navne 1086-3425
1086-3425-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Producentens varenummer M5KP13CA
Beskrivelse TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO204AR Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 21.5V