MRT100KP280CA
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MRT100KP280CA Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MRT100KP280CA
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 280VWM 552VC CASE5A
Dataark: MRT100KP280CA.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for MRT100KP280CA
Varenummer MRT100KP280CA Fabrikant Microsemi Corporation
Mængde Tilgængelig 5349 pcs Datablad MRT100KP280CA.pdf
Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 311V Spænding - Breakover 1
Spænding - Opdeling (Min) 280V Spænding - Opdeling Case 5A (DO-204AR)
Type Zener Serie Military, MIL-PRF-19500
RoHS Status Bulk Ripple Current - Lavfrekvens General Purpose
Power Line Protection 100000W (100kW) Power - Peak Pulse -
Polarisering DO-204AR, Axial Andre navne 1086-7723
1086-7723-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Producentens varenummer MRT100KP280CA
Beskrivelse TVS DIODE 280VWM 552VC CASE5A Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 552V