MXSMBJ110A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MXSMBJ110A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXSMBJ110A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 110VWM 177VC DO214AA
Dataark: MXSMBJ110A.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXSMBJ110A
Varenummer MXSMBJ110A Fabrikant Microsemi Corporation
Mængde Tilgængelig 4405 pcs Datablad MXSMBJ110A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 1 Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 122V
Spænding - Opdeling (Min) 110V Spænding - Opdeling SMBJ (DO-214AA)
Type Zener Serie Military, MIL-PRF-19500
RoHS Status Bulk Ripple Current - Lavfrekvens General Purpose
Power Line Protection 600W Power - Peak Pulse 3.4A
Polarisering DO-214AA, SMB Andre navne 1086-14001
1086-14001-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Producentens varenummer MXSMBJ110A
Beskrivelse TVS DIODE 110VWM 177VC DO214AA Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 177V