MXSMCG43AE3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXSMCG43AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO215AB
Dataark: MXSMCG43AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXSMCG43AE3
Varenummer MXSMCG43AE3 Fabrikant Microsemi Corporation
Mængde Tilgængelig 5648 pcs Datablad MXSMCG43AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 1 Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 47.8V
Spænding - Opdeling (Min) 43V Spænding - Opdeling SMCG (DO-215AB)
Type Zener Serie Military, MIL-PRF-19500
RoHS Status Bulk Ripple Current - Lavfrekvens General Purpose
Power Line Protection 1500W (1.5kW) Power - Peak Pulse 21.6A
Polarisering DO-215AB, SMC Gull Wing Andre navne 1086-14316
1086-14316-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Producentens varenummer MXSMCG43AE3
Beskrivelse TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO215AB Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 69.4V