CDRR75NP-330MC
Sumida America Components Inc.Sumida America Components Inc.
CDRR75NP-330MC Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CDRR75NP-330MC
Producent / Mærke: Sumida Corporation
Produkt beskrivelse FIXED IND 33UH 1.39A 119 MOHM
Dataark: CDRR75NP-330MC.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for CDRR75NP-330MC
Varenummer CDRR75NP-330MC Fabrikant Sumida America Components Inc.
Beskrivelse FIXED IND 33UH 1.39A 119 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 188539 pcs Datablad CDRR75NP-330MC.pdf
Spænding - Opdeling - Anvendelse Shielded
Type - Størrelse / Dimension 0.272" L x 0.272" W (6.90mm x 6.90mm)
Serie CDRR RoHS Status Tape & Reel (TR)
Vurderinger - Polarisering Nonstandard
Andre navne 308-1679-2
CDRR75NP330MC
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Producentens varenummer CDRR75NP-330MC Højde - Siddende (Max) 0.189" (4.80mm)
Hardware Type 33µH Frekvens - Test -
Frekvens - Selvresonans 119 mOhm Max Udvidet beskrivelse 33µH Shielded Inductor 1.39A 119 mOhm Max Nonstandard
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Diameter - Skulder -
Beskrivelse FIXED IND 33UH 1.39A 119 MOHM Forsinkelse 100kHz
DC-modstand (DCR) 760mA Nuværende vurdering 1.39A