HWS15024/HD28
TDK-Lambda Americas Inc.TDK-Lambda Americas Inc.
HWS15024/HD28 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: HWS15024/HD28
Producent / Mærke: TDK-Lambda Americas, Inc.
Produkt beskrivelse AC/DC CONVERTER 24V 150W
Dataark: HWS15024/HD28.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 276 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 276 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Besked
Specifikationer for HWS15024/HD28
Varenummer HWS15024/HD28 Fabrikant TDK-Lambda Americas Inc.
Beskrivelse AC/DC CONVERTER 24V 150W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 276 pcs Datablad HWS15024/HD28.pdf
Spænding - Arbejde 150W Spænding - Output 4 -
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 24V
Spænding - Indgang 85 ~ 264 VAC Type Open Frame
Størrelse / Dimension 6.30" L x 1.65" W x 3.23" H (160.0mm x 41.9mm x 82.0mm) Serie HWS
Ripple Current - Lavfrekvens ITE (Commercial) Power (Watts) - Per port -
Output Configuration 1 Driftstemperatur -10°C ~ 70°C (With Derating)
Monteringstype Chassis Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Producentens varenummer HWS15024/HD28 Line Regulation 88%
Funktioner Adjustable Output, DC Input Capable, Remote Sense, Universal Input Feature Pins 6.5A
Udvidet beskrivelse Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 6.5A 85 ~ 264 VAC Input Effektivitet -
Beskrivelse AC/DC CONVERTER 24V 150W Nuværende - Breakover 3kV (3000V)