HWS30A12/HD
TDK-Lambda Americas, Inc.TDK-Lambda Americas, Inc.
HWS30A12/HD Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: HWS30A12/HD
Producent / Mærke: TDK-Lambda Americas, Inc.
Produkt beskrivelse AC/DC CONVERTER 12V 30W
Dataark: HWS30A12/HD.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
  • Besked
Specifikationer for HWS30A12/HD
Varenummer HWS30A12/HD Fabrikant TDK-Lambda Americas, Inc.
Beskrivelse AC/DC CONVERTER 12V 30W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1562 pcs Datablad HWS30A12/HD.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 12V
Spænding - Isolering 3kV Spænding - Indgang 85 ~ 265 VAC
Type Open Frame, Conformal Coated Størrelse / Dimension 3.74" L x 1.24" W x 3.23" H (95.0mm x 31.5mm x 82.0mm)
Serie HWS30A/A Power (Watts) 30W
Andre navne 285-2351
HWS30A-12/HD
HWS30A12/HD-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 70°C (With Derating)
Antal udgange 1 Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Mindste belastning er påkrævet -
Effektivitet 86% Detaljeret beskrivelse Open Frame, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 12V 2.5A 85 ~ 265 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 2.5A Godkendelser CE
Applikationer ITE (Commercial)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
HWS30A12/HD
HWS30A12/HD
producenter: TDK-Lambda Americas, Inc.
Beskrivelse: AC/DC CONVERTER 12V 30W
På lager: 1562 pcs
Hent: HWS30A12/HD.pdf
RFQ
HWS30A12
HWS30A12