HWS30A24/HD
TDK-Lambda Americas, Inc.TDK-Lambda Americas, Inc.
HWS30A24/HD Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: HWS30A24/HD
Producent / Mærke: TDK-Lambda Americas, Inc.
Produkt beskrivelse AC/DC CONVERTER 24V 30W
Dataark: HWS30A24/HD.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
  • Besked
Specifikationer for HWS30A24/HD
Varenummer HWS30A24/HD Fabrikant TDK-Lambda Americas, Inc.
Beskrivelse AC/DC CONVERTER 24V 30W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1732 pcs Datablad HWS30A24/HD.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 24V
Spænding - Isolering 3kV Spænding - Indgang 85 ~ 265 VAC
Type Open Frame, Conformal Coated Størrelse / Dimension 3.74" L x 1.24" W x 3.23" H (95.0mm x 31.5mm x 82.0mm)
Serie HWS30A/A Power (Watts) 30W
Andre navne 285-2366
HWS30A-24/HD
HWS30A24/HD-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 70°C (With Derating)
Antal udgange 1 Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Mindste belastning er påkrævet -
Effektivitet 88% Detaljeret beskrivelse Open Frame, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 24V 1.3A 85 ~ 265 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 1.3A Godkendelser CE