HWS30A24/ME
TDK-Lambda Americas Inc.TDK-Lambda Americas Inc.
HWS30A24/ME Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: HWS30A24/ME
Producent / Mærke: TDK-Lambda Americas, Inc.
Produkt beskrivelse AC/DC CONVERTER 24V 30W
Dataark: 1.HWS30A24/ME.pdf2.HWS30A24/ME.pdf3.HWS30A24/ME.pdf
  • Besked
Specifikationer for HWS30A24/ME
Varenummer HWS30A24/ME Fabrikant TDK-Lambda Americas Inc.
Beskrivelse AC/DC CONVERTER 24V 30W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2008 pcs Datablad 1.HWS30A24/ME.pdf2.HWS30A24/ME.pdf3.HWS30A24/ME.pdf
Spænding - Arbejde 30W Spænding - Output 4 -
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 24V
Spænding - Indgang 85 ~ 265 VAC Type Open Frame
Størrelse / Dimension 3.74" L x 1.24" W x 3.23" H (95.0mm x 31.5mm x 82.0mm) Serie HWS30A/A
Ripple Current - Lavfrekvens ITE (Commercial), Medical Power (Watts) - Per port -
Output Configuration 1 Andre navne HWS30A-24/ME
Driftstemperatur 10°C ~ 70°C (With Derating) Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Producentens varenummer HWS30A24/ME
Line Regulation 88% Funktioner Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input
Feature Pins 1.3A Udvidet beskrivelse Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 1.3A 85 ~ 265 VAC Input
Effektivitet - Beskrivelse AC/DC CONVERTER 24V 30W
Nuværende - Breakover 3kV (3000V) Godkendelser CE
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
HWS30A24
HWS30A24
producenter: TDK-Lambda Americas, Inc.
Beskrivelse: AC/DC CONVERTER 24V 31W