HWS30A5/ME
TDK-Lambda Americas, Inc.TDK-Lambda Americas, Inc.
HWS30A5/ME Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: HWS30A5/ME
Producent / Mærke: TDK-Lambda Americas, Inc.
Produkt beskrivelse AC/DC CONVERTER 5V 30W
Dataark: 1.HWS30A5/ME.pdf2.HWS30A5/ME.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
  • Besked
Specifikationer for HWS30A5/ME
Varenummer HWS30A5/ME Fabrikant TDK-Lambda Americas, Inc.
Beskrivelse AC/DC CONVERTER 5V 30W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1971 pcs Datablad 1.HWS30A5/ME.pdf2.HWS30A5/ME.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 5V
Spænding - Isolering 3kV Spænding - Indgang 85 ~ 265 VAC
Type Open Frame Størrelse / Dimension 3.74" L x 1.24" W x 3.23" H (95.0mm x 31.5mm x 82.0mm)
Serie HWS30A/A Power (Watts) 30W
Andre navne 285-2354
HWS30A-5/ME
HWS30A5/ME-ND
Driftstemperatur 10°C ~ 70°C (With Derating)
Antal udgange 1 Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Mindste belastning er påkrævet -
Effektivitet 82% Detaljeret beskrivelse Open Frame AC DC Converter 1 Output 5V 6A 85 ~ 265 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 6A Godkendelser CE