129NQ135
Vishay Semiconductor Diodes Division
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 129NQ135
Producent / Mærke: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produkt beskrivelse DIODE MODULE 135V 120A HALF-PAK
Dataark: 129NQ135.pdf
  • Besked
Specifikationer for 129NQ135
Varenummer 129NQ135 Fabrikant Vishay Semiconductor Diodes Division
Beskrivelse DIODE MODULE 135V 120A HALF-PAK Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3182 pcs Datablad 129NQ135.pdf
Spænding - Peak Reverse (Max) Schottky Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis 120A
Spænding - Opdeling D-67 Serie -
RoHS Status Bulk Reverse Recovery Time (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Modstand @ Hvis, F 3000pF @ 5V, 1MHz Polarisering D-67 HALF-PAK
Andre navne *129NQ135 Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Producentens varenummer 129NQ135
Udvidet beskrivelse Diode Schottky 135V 120A Chassis Mount D-67 Diode Konfiguration 3mA @ 135V
Beskrivelse DIODE MODULE 135V 120A HALF-PAK Nuværende - Reverse Lækage @ Vr 1.07V @ 120A
Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io) (pr. Diode) 135V
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
129NQ150-1
129NQ150-1
producenter: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Beskrivelse: DIODE SCHOTTKY 150V 120A PRM1-1
På lager: 3823 pcs
Hent: 129NQ150-1.pdf
RFQ
129NQ135-1
129NQ135-1
Beskrivelse: DIODE SCHOTTKY 135V 120A PRM1-1
På lager: 4180 pcs
Hent: 129NQ135-1.pdf
RFQ
1299C SL005
1299C SL005
producenter: Alpha Wire
Beskrivelse: CABLE 9COND 22AWG SHLD 100'
På lager: 391 pcs
Hent: 1299C SL005.pdf
129SPC135A
129SPC135A
Beskrivelse: DIODE SCHOTTKY 135V 120A SPD-3A
Hent: 129SPC135A.pdf
129NQ150R-1
129NQ150R-1
Hent: 129NQ150R-1.pdf
1299C SL001
1299C SL001
producenter: Alpha Wire
Beskrivelse: CABLE 9COND 22AWG SHLD 1000'
På lager: 79 pcs
Hent: 1299C SL001.pdf
129D
129D
producenter: Apex Tool Group
Beskrivelse: CIRCT TST LO VOLT
Hent:
129SPC150A
129SPC150A
Beskrivelse: DIODE SCHOTTKY 150V 120A SPD-3A
Hent: 129SPC150A.pdf
129LABEL
129LABEL
producenter: SCS
Beskrivelse: LABEL ESD/STATIC 2"X2" 500PC
Hent: 129LABEL.pdf
129NQ135R-1
129NQ135R-1