17067-MPES
3M3M
3M
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 17067-MPES
Producent / Mærke: 3M
Produkt beskrivelse COMMAND SMALL WIRE HOOKS MEGA PA
Dataark:
RoHs Status Ikke anvendelig / Ikke anvendelig
Referencepris (i amerikanske dollars)
12 pcs
  • Besked
Specifikationer for 17067-MPES
Varenummer 17067-MPES Fabrikant 3M
Mængde Tilgængelig 5745 pcs Datablad
Type Hook Størrelse / Dimension 6.37" L x 1.88" W (161.9mm x 47.5mm)
Størrelse Small Serie Command™
Andre navne 0-00-51141-99314-0
Blyfri Status / RoHS Status Not applicable / Not applicable
Farve White
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
17066CLRUV-ES
17066CLRUV-ES
producenter: 3M
Beskrivelse: COMMAND WINDOW HOOK 17066CLR
På lager: 25649 pcs
Hent:
RFQ
producenter: Phoenix Contact
Beskrivelse: TERM BLOCK PLUG 4POS STR 3.81MM
På lager: 24410 pcs
Hent: 1706666.pdf
RFQ
17067-ALT
17067-ALT
producenter: 3M
Beskrivelse: COMMAND SMALL WIRE HOOKS 17067-A
Hent:
producenter: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Beskrivelse: CONN EDGE DUAL FMALE 200POS .031
Hent: 1706721200.pdf
Beskrivelse: CONN EDGE DUAL FMALE 294POS .031
Beskrivelse: CONN EDGE DUAL FMALE 170POS .031
producenter: Phoenix Contact
Beskrivelse: CONN TERM BLOCK MOD 5.08MM 1POS
17067-9ES
17067-9ES
Beskrivelse: SMALL WIRE HOOKS VALUE PACK
Beskrivelse: MICRO HOOKS 3 HOOKS 4 STRIPS
Beskrivelse: CONN EDGE DUAL FMALE 278POS .031
Beskrivelse: CONN TERM BLOCK