929710-10-05-RK
3M3M
929710-10-05-RK Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 929710-10-05-RK
Producent / Mærke: 3M
Produkt beskrivelse CONN HEADER .100 DUAL STR 10POS
Dataark: 1.929710-10-05-RK.pdf2.929710-10-05-RK.pdf
  • Besked
Specifikationer for 929710-10-05-RK
Varenummer 929710-10-05-RK Fabrikant 3M
Beskrivelse CONN HEADER .100 DUAL STR 10POS Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 83664 pcs Datablad 1.929710-10-05-RK.pdf2.929710-10-05-RK.pdf
Spændingsbedømmelse - Afslutning Solder
Stil Board to Board shrouding Unshrouded
Serie 929 Rækkevidde - parring 0.100" (2.54mm)
Pitch - Parring 0.100" (2.54mm) Emballage Bulk