929730-01-28-RK
3M3M
929730-01-28-RK Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 929730-01-28-RK
Producent / Mærke: 3M
Produkt beskrivelse CONN HEADER 28POS R/A .100" TIN
Dataark: 1.929730-01-28-RK.pdf2.929730-01-28-RK.pdf
  • Besked
Specifikationer for 929730-01-28-RK
Varenummer 929730-01-28-RK Fabrikant 3M
Beskrivelse CONN HEADER 28POS R/A .100" TIN Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 57349 pcs Datablad 1.929730-01-28-RK.pdf2.929730-01-28-RK.pdf
Serie 929 Rækkevidde - parring -
Pitch - Parring 0.100" (2.54mm) Emballage Bulk
Samlet kontaktlængde - Andre navne 00076308036980
Driftstemperatur -40°C ~ 105°C Antal rækker 1
Antal positioner indlæst All Antal positioner 28
Monteringstype Through Hole, Right Angle Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0 Parret Stacking Heights -
Isolationshøjde 0.115" (2.92mm) Isolationsfarve Black
Ingress Protection - Funktioner -
Fastgørelsestype Push-Pull Detaljeret beskrivelse Connector Header Through Hole, Right Angle 28 position 0.100" (2.54mm)
Nuværende vurdering 2.5A Kontakt type Male Pin
Kontakt form Square Kontaktmateriale Copper Alloy
Kontakt Længde - Post 0.110" (2.79mm) Kontakt Længde - Parring 0.318" (8.08mm)
producenter: 3M
Beskrivelse: CONN HEADER 30POS R/A .100" TIN
På lager: 41718 pcs
Hent: 929730-01-30.pdf
RFQ
producenter: 3M
Beskrivelse: CONN HEADER 27POS R/A .100" TIN