929834-03-20-RK
3M3M
929834-03-20-RK Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 929834-03-20-RK
Producent / Mærke: 3M
Produkt beskrivelse CONN HEADER .100 SNGL STR 20POS
Dataark: 1.929834-03-20-RK.pdf2.929834-03-20-RK.pdf
  • Besked
Specifikationer for 929834-03-20-RK
Varenummer 929834-03-20-RK Fabrikant 3M
Beskrivelse CONN HEADER .100 SNGL STR 20POS Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 64440 pcs Datablad 1.929834-03-20-RK.pdf2.929834-03-20-RK.pdf
Serie 929 Rækkevidde - parring -
Pitch - Parring 0.100" (2.54mm) Emballage Bulk