929834-03-32-RK
3M3M
929834-03-32-RK Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 929834-03-32-RK
Producent / Mærke: 3M
Produkt beskrivelse CONN HEADER .100 SNGL STR 32POS
Dataark: 1.929834-03-32-RK.pdf2.929834-03-32-RK.pdf
  • Besked
Specifikationer for 929834-03-32-RK
Varenummer 929834-03-32-RK Fabrikant 3M
Beskrivelse CONN HEADER .100 SNGL STR 32POS Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 46097 pcs Datablad 1.929834-03-32-RK.pdf2.929834-03-32-RK.pdf
Spænding - DC Spark Over (Nom) Copper Alloy Type attributter -
Afslutning Solder Stil Board to Board
Stacking Direction Male Pin shrouding 0.100" (2.54mm)
Afskærmning af skjold Square Serie 929
Rækkevidde - parring Unshrouded RoHS Status Bulk
Ripple Current - Lavfrekvens - Pitch - Connector -
Samlet kontaktlængde 0.410" (10.41mm) Andre navne 929834E-03-32
Driftstemperatur -40°C ~ 105°C Antal rækker 1
Antal positioner 32 Antal kontakter -
Monteringstype Through Hole Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0
Materiale - Isolering All Producentens varenummer 929834-03-32-RK
Længde - post (parring) - Isoleringsmateriale Tin
Isolationshøjde 0.745" (18.92mm) Funktioner -
Udvidet beskrivelse 32 Positions Header, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin Beskrivelse CONN HEADER .100 SNGL STR 32POS
Nuværende vurdering 2.5A Nuværende - Max / Kontakt -
Kontakt Længde - Post 0.235" (5.97mm) Kontakt Længde - Parring -
Kontakt Afslut - Post 200µin (5.08µm) Kontakt Afslut - Parring 0.100" (2.54mm)
Tilslutningstype Header, Breakaway Faktisk diameter Black
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
producenter: 3M
Beskrivelse: CONN HEADER .100 SNGL STR 34POS