929834-07-21-RK
3M3M
929834-07-21-RK Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 929834-07-21-RK
Producent / Mærke: 3M
Produkt beskrivelse CONN HEADER .100" SNGL STR 21POS
Dataark: 1.929834-07-21-RK.pdf2.929834-07-21-RK.pdf
  • Besked
Specifikationer for 929834-07-21-RK
Varenummer 929834-07-21-RK Fabrikant 3M
Beskrivelse CONN HEADER .100" SNGL STR 21POS Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 45481 pcs Datablad 1.929834-07-21-RK.pdf2.929834-07-21-RK.pdf
Serie 929 Rækkevidde - parring -
Pitch - Parring 0.100" (2.54mm) Emballage Bulk
Samlet kontaktlængde 1.245" (31.62mm) Andre navne 00076308043803
3M156874-21
929834-07-21-RK-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 105°C Antal rækker 1
Antal positioner indlæst All Antal positioner 21
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0 Parret Stacking Heights -
Isolationshøjde 0.100" (2.54mm) Isolationsfarve Black
Ingress Protection - Funktioner -
Fastgørelsestype Push-Pull Detaljeret beskrivelse Connector Header Through Hole 21 position 0.100" (2.54mm)
Nuværende vurdering 2.5A Kontakt type Male Pin
Kontakt form Square Kontaktmateriale Copper Alloy
Kontakt Længde - Post 0.910" (23.11mm) Kontakt Længde - Parring 0.235" (5.97mm)
Kontakt Afslut tykkelse - Post - Kontakt Afslut tykkelse - Parring 200.0µin (5.08µm)
Kontakt Afslut - Post Tin Kontakt Afslut - Parring Tin
Tilslutningstype Header, Breakaway Applikationer -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
producenter: 3M
Beskrivelse: CONN HEADER .100 SNGL STR 22POS
På lager: 40840 pcs
Hent: 929834-07-22.pdf
RFQ
producenter: 3M
Beskrivelse: CONN HEADER .100 SNGL STR 19POS
På lager: 45901 pcs
Hent: 929834-07-19.pdf
RFQ
Beskrivelse: CONN HEADER .100 SNGL STR 21POS
929834-07-22-RK
929834-07-22-RK
Hent: 929834-07-22-RK.pdf
Beskrivelse: CONN HEADER .100 SNGL STR 24POS
Beskrivelse: CONN HEADER .100" SNGL STR 23POS
Hent: 929834-07-23-RK.pdf
Beskrivelse: CONN HEADER .100" SNGL STR 20POS