HDC-R128-41P1-TG30
3M3M
3M
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: HDC-R128-41P1-TG30
Producent / Mærke: 3M
Produkt beskrivelse CONN SOCKET 128POS 4ROW R/A GOLD
Dataark: HDC-R128-41P1-TG30.pdf
  • Besked
Specifikationer for HDC-R128-41P1-TG30
Varenummer HDC-R128-41P1-TG30 Fabrikant 3M
Beskrivelse CONN SOCKET 128POS 4ROW R/A GOLD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 7048 pcs Datablad HDC-R128-41P1-TG30.pdf
Spændingsbedømmelse - Afslutning Press-Fit
Serie HDC (High Density Connector) Tonehøjde 0.100" (2.54mm)
Emballage Bulk Andre navne 04801140391
HDCR12841P1TG30
Driftstemperatur -55°C ~ 105°C Antal rækker 4
Antal positioner indlæst All Antal positioner 128
Antal kolonner - Monteringstype Through Hole
Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0 Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner - Nuværende vurdering 3A