| Varenummer | MP2-HS024-43 | Fabrikant | 3M |
|---|---|---|---|
| Beskrivelse | CONN SHROUD 2-FB 24POS 4ROW | Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde Tilgængelig | 68637 pcs | Datablad | MP2-HS024-43.pdf |
| Serie | MP2 | Tonehøjde | 0.079" (2.00mm) |
| Emballage | Bulk | Andre navne | 05111156964 15030125916 5111156964 51111569641 MP2HS02443 |
| Antal rækker | 4 | Antal positioner | 24 |
| Bemærk | Contacts Not Included | Monteringstype | Varies by Contact |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant | Funktioner | - |
| Detaljeret beskrivelse | 24 Position Shroud for Male Pins Connector Beige Varies by Contact Backplane | Tilslutning af forbindelse | - |