MP2-R090-51S1-TR30
3M3M
3M
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MP2-R090-51S1-TR30
Producent / Mærke: 3M
Produkt beskrivelse CONN SOCKET 90POS 5ROW GOLD
Dataark: 1.MP2-R090-51S1-TR30.pdf2.MP2-R090-51S1-TR30.pdf
  • Besked
Specifikationer for MP2-R090-51S1-TR30
Varenummer MP2-R090-51S1-TR30 Fabrikant 3M
Beskrivelse CONN SOCKET 90POS 5ROW GOLD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5674 pcs Datablad 1.MP2-R090-51S1-TR30.pdf2.MP2-R090-51S1-TR30.pdf
Spændingsbedømmelse - Afslutning Solder
Serie MetPak™ MP2 Tonehøjde 0.079" (2.00mm)
Emballage Bulk Andre navne 00048011412153
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Antal rækker 5
Antal positioner indlæst All Antal positioner 90
Antal kolonner - Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner Inverse
Nuværende vurdering 1.5A Kontakt Layout, Typisk -