MP2-R180-51S1-TR30
3M3M
3M
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MP2-R180-51S1-TR30
Producent / Mærke: 3M
Produkt beskrivelse CONN INV SOCKET 2-FB 180POS 5ROW
Dataark: 1.MP2-R180-51S1-TR30.pdf2.MP2-R180-51S1-TR30.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for MP2-R180-51S1-TR30
Varenummer MP2-R180-51S1-TR30 Fabrikant 3M
Beskrivelse CONN INV SOCKET 2-FB 180POS 5ROW Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5917 pcs Datablad 1.MP2-R180-51S1-TR30.pdf2.MP2-R180-51S1-TR30.pdf
Spændingsbedømmelse - Afslutning Solder
Serie MetPak™ MP2 Tonehøjde 0.079" (2.00mm)
Emballage Tube Andre navne 04801141152
MP2R18051S1TR30
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Antal rækker 5
Antal positioner indlæst All Antal positioner 180
Antal kolonner - Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Funktioner Inverse
Nuværende vurdering 1.5A Kontakt Layout, Typisk -