MU14-187DFHTK
3M3M
3M
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MU14-187DFHTK
Producent / Mærke: 3M
Produkt beskrivelse CONN QC RCPT 14-16AWG 0.187
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for MU14-187DFHTK
Varenummer MU14-187DFHTK Fabrikant 3M
Beskrivelse CONN QC RCPT 14-16AWG 0.187 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 782798 pcs Datablad
Wire Gauge 14-16 AWG Afslutning Crimp
Terminal Type Standard Fanebredde 0.187" (4.75mm)
Tab tykkelse 0.020" (0.51mm) Fane Længde -
Serie Scotchlok™ Emballage Bulk
Andre navne 00054007017622
Monteringstype Free Hanging (In-Line)
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Længde - Samlet 0.580" (14.73mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Isolationsdiameter -
Isolering Non-Insulated Køn Female
Funktioner Butted Seam, High Temperature Detaljeret beskrivelse 0.187" (4.75mm) Quick Connect Female 14-16 AWG Crimp Connector Non-Insulated