MU14-250DMHTK
3M3M
3M
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MU14-250DMHTK
Producent / Mærke: 3M
Produkt beskrivelse CONN QC TAB 14-16AWG 0.250 CRIMP
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for MU14-250DMHTK
Varenummer MU14-250DMHTK Fabrikant 3M
Beskrivelse CONN QC TAB 14-16AWG 0.250 CRIMP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 790914 pcs Datablad
Wire Gauge 14-16 AWG Afslutning Crimp
Terminal Type Standard Fanebredde 0.250" (6.35mm)
Tab tykkelse 0.032" (0.81mm) Fane Længde -
Serie Scotchlok™ Emballage Bulk
Andre navne 00054007017653
Monteringstype Free Hanging (In-Line)
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Længde - Samlet 0.730" (18.54mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Isolationsdiameter -
Isolering Non-Insulated Køn Male
Funktioner Butted Seam, High Temperature Detaljeret beskrivelse 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male 14-16 AWG Crimp Connector Non-Insulated