N7E50-R516TC-50-WF
3M3M
3M
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: N7E50-R516TC-50-WF
Producent / Mærke: 3M
Produkt beskrivelse CONN COMPACT FLASH CARD R/A SMD
Dataark: 1.N7E50-R516TC-50-WF.pdf2.N7E50-R516TC-50-WF.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for N7E50-R516TC-50-WF
Varenummer N7E50-R516TC-50-WF Fabrikant 3M
Mængde Tilgængelig 6174 pcs Datablad 1.N7E50-R516TC-50-WF.pdf2.N7E50-R516TC-50-WF.pdf
Serie 7E50 Emballage Tape & Reel (TR)
Andre navne 05111162334
SE008012418
Antal positioner 50
Monteringstype Surface Mount, Right Angle Monteringsfunktion Reverse - Bottom
Indsætning, fjernelse metode Push In, Pull Out Højde over bord 0.341" (8.65mm)
Funktioner Board Guide, Card Guide Ejektor Side -
Detaljeret beskrivelse 50 Position Card Connector CompactFlash® - Type I, II Surface Mount, Right Angle Gold Kontakt Afslut tykkelse 30.0µin (0.76µm)