P25LE-080S-DA
3M3M
P25LE-080S-DA Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: P25LE-080S-DA
Producent / Mærke: 3M
Produkt beskrivelse PAK25 CONN
Dataark: P25LE-080S-DA.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for P25LE-080S-DA
Varenummer P25LE-080S-DA Fabrikant 3M
Beskrivelse PAK25 CONN Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 8116 pcs Datablad P25LE-080S-DA.pdf
Wire Type Ribbon Cable Wire Gauge 30 AWG
Serie P25LE Rækkevidde -
Tonehøjde 0.050" (1.27mm) Emballage Bulk
Andre navne 0-00-51111-75294-4
3M157512
P25LE-080S-DA-ND
P25LE080SDA
Antal rækker 2
Antal positioner 80 Monteringstype Free Hanging (In-Line)
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner Feed Through, Strain Relief Fastgørelsestype Latch Lock/Eject Hooks
Detaljeret beskrivelse 80 Position Rectangular Socket Connector IDC Gold 30 AWG Kontakt type Outer Shroud Contact
Kontakt Afslut tykkelse Flash Kontakt Afslut Gold
Tilslutningstype Socket Farve Brown
Kabelafslutning IDC
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
P25LE-100S-DA
P25LE-100S-DA
producenter: 3M
Beskrivelse: CONN SOCKET 100POS .050" GOLD