P50-050P-R1-EA
3M3M
P50-050P-R1-EA Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: P50-050P-R1-EA
Producent / Mærke: 3M
Produkt beskrivelse CONN PLUG 50POS STR .050" GLD
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
209 pcs
  • Besked
Specifikationer for P50-050P-R1-EA
Varenummer P50-050P-R1-EA Fabrikant 3M
Beskrivelse CONN PLUG 50POS STR .050" GLD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 19622 pcs Datablad
Serie Pak 50, P50 Tonehøjde 0.050" (1.27mm)
Emballage Bulk Andre navne 0-00-51111-73880-1
P50050PR1EA
Antal rækker 2 Antal positioner 50
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Parret Stacking Heights - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde over bord 0.421" (10.70mm) Funktioner Board Lock, Flange
Detaljeret beskrivelse 50 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Through Hole Gold Kontakt Afslut tykkelse 10.0µin (0.25µm)