P50-060S-R1-TG
3M3M
3M
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: P50-060S-R1-TG
Producent / Mærke: 3M
Produkt beskrivelse CONN SOCKET 60POS STR .050" GOLD
Dataark: P50-060S-R1-TG.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for P50-060S-R1-TG
Varenummer P50-060S-R1-TG Fabrikant 3M
Beskrivelse CONN SOCKET 60POS STR .050" GOLD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4416 pcs Datablad P50-060S-R1-TG.pdf
Serie Pak 50, P50 Tonehøjde 0.050" (1.27mm)
Emballage Bulk Andre navne 15000752103
Antal rækker 2 Antal positioner 60
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Parret Stacking Heights - Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Højde over bord 0.421" (10.70mm) Funktioner Board Lock, Flange
Detaljeret beskrivelse 60 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Through Hole Gold Kontakt Afslut tykkelse 10.0µin (0.25µm)