P50L-080P-AS-DA
3M3M
3M
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: P50L-080P-AS-DA
Producent / Mærke: 3M
Produkt beskrivelse CONN PLUG 80POS TYPE A SMD
Dataark: P50L-080P-AS-DA.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
200 pcs
  • Besked
Specifikationer for P50L-080P-AS-DA
Varenummer P50L-080P-AS-DA Fabrikant 3M
Beskrivelse CONN PLUG 80POS TYPE A SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 11514 pcs Datablad P50L-080P-AS-DA.pdf
Serie Pak 50, P50L Tonehøjde 0.050" (1.27mm)
Emballage Bulk Andre navne 5111174052
P50L080PASDA
Antal rækker 2 Antal positioner 80
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Parret Stacking Heights 7mm, 8mm Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde over bord 0.197" (5.00mm) Funktioner Board Guide, Solder Retention
Detaljeret beskrivelse 80 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Kontakt Afslut tykkelse Flash