PFIM27V2
3M3M
3M
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PFIM27V2
Producent / Mærke: 3M
Produkt beskrivelse PRIVACY FILTER APPLE IMAC 27"
Dataark: 1.PFIM27V2.pdf2.PFIM27V2.pdf3.PFIM27V2.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 728 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 728 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for PFIM27V2
Varenummer PFIM27V2 Fabrikant 3M
Beskrivelse PRIVACY FILTER APPLE IMAC 27" Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 728 pcs Datablad 1.PFIM27V2.pdf2.PFIM27V2.pdf3.PFIM27V2.pdf
Visningsområde 649.00mm W x 396.00mm H Type Privacy Filter, Widescreen
Serie - Andre navne 51128829691
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Diagonal skærmstørrelse 27.0" (27.00", 686mm)
Applikationer LCD Monitor
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
PF400L
PF400L
producenter: 3M
Beskrivelse: MONITOR FILTER 14-16"CRT/15" LCD
På lager: 810 pcs
Hent: PF400L.pdf
RFQ
PFIVRA2X2CL
PFIVRA2X2CL
producenter: Panduit
Beskrivelse: FITTING INS-VERT 90 POL CLR 2X2"
På lager: 4416 pcs
Hent: PFIVRA2X2CL.pdf
RFQ
producenter: Phoenix Contact
Beskrivelse: PROTECTIVE FOIL FOR 15" SCREEN
På lager: 275 pcs
Hent:
RPF14.1W
RPF14.1W
producenter: 3M
Beskrivelse: FRAMELESS PRIVACY FILTER
På lager: 1842 pcs
Hent: RPF14.1W.pdf
PF20.0W9
PF20.0W9
Beskrivelse: PRIVACY FILTER DESKTOP 20.0"
Hent: PF20.0W9.pdf
PF322W
PF322W
Beskrivelse: DESKTOP PRIVACY FILTER
På lager: 488 pcs
Hent: PF322W.pdf
PFIVRA4X4CL
PFIVRA4X4CL
producenter: Panduit
Beskrivelse: FITTING INS-VERT 90 POL CLR 4X4"
Hent: PFIVRA4X4CL.pdf
PF22.0W
PF22.0W
Beskrivelse: PRIVACY FILTER DESKTOP 22.0"
På lager: 889 pcs
Hent: PF22.0W.pdf
PFIV454X4CL
PFIV454X4CL
Beskrivelse: FITTING INS-VERT 45 POL CLR 4X4"
Hent: PFIV454X4CL.pdf
PF317
PF317
Beskrivelse: LW LCD MONITOR PRIVACY FILTER
På lager: 625 pcs
Hent: PF317.pdf
PFIM21V2
PFIM21V2
Beskrivelse: PRIVACY FILTER APPLE IMAC 21.5"