PK10-120P-R-DA
3M3M
3M
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PK10-120P-R-DA
Producent / Mærke: 3M
Produkt beskrivelse CONN PLUG 120POS 1MM R/A SMD
Dataark: PK10-120P-R-DA.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
120 pcs
  • Besked
Specifikationer for PK10-120P-R-DA
Varenummer PK10-120P-R-DA Fabrikant 3M
Beskrivelse CONN PLUG 120POS 1MM R/A SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 13848 pcs Datablad PK10-120P-R-DA.pdf
Serie Pak 10, PK10 Tonehøjde 0.039" (1.00mm)
Emballage Bulk Andre navne 00051119912302
Antal rækker 2 Antal positioner 120
Monteringstype Surface Mount, Right Angle Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Parret Stacking Heights - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde over bord 0.189" (4.80mm) Funktioner Board Guide, Solder Retention
Detaljeret beskrivelse 120 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount, Right Angle Gold Kontakt Afslut tykkelse 2.00µin (0.051µm)