PL810.4E2T
3M3M
3M
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PL810.4E2T
Producent / Mærke: 3M
Produkt beskrivelse TOUCH SCREEN RESISTIVE 10.4"
Dataark: PL810.4E2T.pdf
  • Besked
Specifikationer for PL810.4E2T
Varenummer PL810.4E2T Fabrikant 3M
Beskrivelse TOUCH SCREEN RESISTIVE 10.4" Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4857 pcs Datablad PL810.4E2T.pdf
Bredde - Type Resistive
Serie MicroTouch™ PL Resistive Andre navne 3M5533
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Længde 8.31" (211mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant grænseflade Requires Controller
Højde 6.22" (158mm) Diagonal skærmstørrelse 10.4" (264.16mm)
Detaljeret beskrivelse Resistive Touch Screen Overlay 10.4" (264.16mm) Requires Controller