SA-2100LP
3M3M
3M
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SA-2100LP
Producent / Mærke: 3M
Produkt beskrivelse 3M COMBINATION DUAL AIRLINE
Dataark: SA-2100LP.pdf
RoHs Status Ikke anvendelig / Ikke anvendelig
Lager tilstand 317 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 317 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for SA-2100LP
Varenummer SA-2100LP Fabrikant 3M
Mængde Tilgængelig 317 pcs Datablad SA-2100LP.pdf
Serie 6000 Andre navne 00051138542436
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Not applicable / Not applicable
Til brug med / relaterede produkter 6000 Series Tilbehørstype Breathing Tube
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
SA-2000
SA-2000
producenter: 3M
Beskrivelse: 3M DUAL AIRLINE BACK-MOUNTED
På lager: 374 pcs
Hent:
RFQ
SA-2000LP
SA-2000LP
producenter: 3M
Beskrivelse: DUAL AIRLINE BACK-MOUNTED ADAPTE
På lager: 246 pcs
Hent: SA-2000LP.pdf
RFQ
SA-7010B
SA-7010B
producenter: Copal Electronics
Beskrivelse: SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 5V
På lager: 42772 pcs
Hent: SA-7010B.pdf
Beskrivelse: 3M COMBINATION DUAL AIRLINE
På lager: 608 pcs
Hent: SA-2600.pdf
SA-1796-MG
SA-1796-MG
producenter: Bud Industries, Inc.
Beskrivelse: SHELF OPEN RACK MONITOR 19" GRY
På lager: 969 pcs
Hent: SA-1796-MG.pdf
SA-7010C
SA-7010C
producenter: Copal Electronics