628B103TR4
TT Electronics/IRC
628B103TR4 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 628B103TR4
Producent / Mærke: TT Electronics/IRC
Produkt beskrivelse RES ARRAY 15 RES 10K OHM 16SOIC
Dataark: 628B103TR4.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 628B103TR4
Varenummer 628B103TR4 Fabrikant TT Electronics/IRC
Beskrivelse RES ARRAY 15 RES 10K OHM 16SOIC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 140626 pcs Datablad 628B103TR4.pdf
Spænding - Opdeling - Tykkelse (Max) ±100ppm/°C
Temperaturkoefficient Bussed Størrelse / Dimension 0.445" L x 0.220" W (11.30mm x 5.59mm)
Serie 628, BI RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Lavfrekvens - Strøm pr. Element 15
Polarisering 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) Output Power 160mW
Andre navne 987-1057-2 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Producentens varenummer 628B103TR4 Højde - Siddende (Max) 0.090" (2.29mm)
Udvidet beskrivelse 10k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Bussed Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) ESR (Equivalent Series Resistance) ±2%
Beskrivelse RES ARRAY 15 RES 10K OHM 16SOIC Bestyrelsesmateriale 16
båndbredde 10k
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
producenter: Agastat Relays / TE Connectivity
Beskrivelse: CONN MAG TERM 18-22AWG TAB
På lager: 536374 pcs
Hent: 62898-1.pdf
RFQ
628HH
628HH
producenter: ebm-papst Inc.
Beskrivelse: FAN AXIAL 60X25MM 48VDC
På lager: 1730 pcs
Hent: 628HH.pdf
RFQ
628B103TR4
628B103TR4
producenter: TT Electronics
Beskrivelse: RES ARRAY 15 RES 10K OHM 16SOIC
Hent: 628B103TR4.pdf
Hent: 62897-1.pdf
628B103
628B103
producenter: TT Electronics