BA9SW24A
APEM Inc.APEM Inc.
BA9SW24A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: BA9SW24A
Producent / Mærke: APEM Inc.
Produkt beskrivelse BASED LED BA9S WHITE
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for BA9SW24A
Varenummer BA9SW24A Fabrikant APEM Inc.
Beskrivelse BASED LED BA9S WHITE Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 7575 pcs Datablad
Bølgelængde - Spænding - Videresend (Vf) (Typ) 24V
Størrelse / Dimension 0.394" Dia x 0.945" H (10.00mm x 24.00mm) Serie -
Andre navne 679-2921 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Rating 2070mcd Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse LED Lamp Replacement White Miniature Bayonet (BA9S) 24V 0.394" Dia x 0.945" H (10.00mm x 24.00mm) Konfiguration Single