PBAR1AF2000
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PBAR1AF2000
Producent / Mærke: APEM Inc.
Produkt beskrivelse SWITCH PUSH SPST-NO 0.2A 24V
Dataark: PBAR1AF2000.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
20 pcs
  • Besked
Specifikationer for PBAR1AF2000
Varenummer PBAR1AF2000 Fabrikant APEM Inc.
Beskrivelse SWITCH PUSH SPST-NO 0.2A 24V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1997 pcs Datablad PBAR1AF2000.pdf
Spændingsvurdering - DC 24V Spændingsværdi - AC 24V
Type Piezo Afslutningsstil Wire Leads
Skiftfunktion Off-Mom Serie PBA
Panel Cutout Dimensioner Circular - 16.20mm Dia Emballage Bulk
Driftstemperatur -40°C ~ 75°C Monteringstype Panel Mount, Front
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Mekanisk liv -
Belysningsspænding (Nominel) - Belysningstype, Farve -
Funktioner Epoxy Sealed Terminals Elektrisk liv 50,000,000 Cycles
Detaljeret beskrivelse Pushbutton Switch SPST-NO Piezo Panel Mount, Front Nuværende vurdering 200mA (AC/DC)
Farve - Aktuator / Cap Black Kredsløb SPST-NO
Aktuator Type Round, Button, Flush
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
PBAR1AF2000A0Y
PBAR1AF2000A0Y
producenter: APEM Inc.
Beskrivelse: SWITCH PUSH SPST-NO 0.2A 24V
På lager: 1552 pcs
Hent: PBAR1AF2000A0Y.pdf
RFQ
PBAR1AF3000
PBAR1AF3000
producenter: APEM Inc.
På lager: 2135 pcs
Hent: PBAR1AF3000.pdf
RFQ
PBAR1AF2000A0B
PBAR1AF2000A0B
Hent: PBAR1AF2000A0B.pdf
PBA75F-9-V
PBA75F-9-V
producenter: Cosel
Beskrivelse: AC/DC CONVERTER 9V
På lager: 826 pcs
Hent: PBA75F-9-V.pdf
PBAR1AF2000A0S
PBAR1AF2000A0S