0402-47NK
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 0402-47NK
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 47NH 150MA 830 MOHM
Dataark: 0402-47NK.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for 0402-47NK
Varenummer 0402-47NK Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 47NH 150MA 830 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4647 pcs Datablad 0402-47NK.pdf
Type Wirewound Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.050" L x 0.030" W (1.27mm x 0.76mm)
Afskærmning Unshielded Serie 402
Vurderinger - Q @ Freq 20 @ 250MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 0402-47NK TR 4000 Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ceramic
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 250MHz
selvinduktion 47nH Højde - Siddende (Max) 0.024" (0.60mm)
Frekvens - Selvresonans 2.1GHz Detaljeret beskrivelse 47nH Unshielded Wirewound Inductor 150mA 830 mOhm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 830 mOhm Max Nuværende vurdering 150mA