0603-111J
Produkt oversigt
Varenummer: 0603-111J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 110NH 300MA 610 MOHM
Dataark: 0603-111J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for 0603-111J
Varenummer 0603-111J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 110NH 300MA 610 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4292 pcs Datablad 0603-111J.pdf
Type Wirewound Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.071" L x 0.045" W (1.80mm x 1.14mm)
Afskærmning Unshielded Serie 603
Vurderinger - Q @ Freq 32 @ 150MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 0603-111J TR 4000 Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ceramic
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 150MHz
selvinduktion 110nH Højde - Siddende (Max) 0.040" (1.02mm)
Frekvens - Selvresonans 1.35GHz Detaljeret beskrivelse 110nH Unshielded Wirewound Inductor 300mA 610 mOhm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 610 mOhm Max Nuværende vurdering 300mA
Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
0603-121K
0603-121K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 120NH 300MA 650 MOHM