0603-43NK
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 0603-43NK
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 43NH 600MA 280 MOHM
Dataark: 0603-43NK.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for 0603-43NK
Varenummer 0603-43NK Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 43NH 600MA 280 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3679 pcs Datablad 0603-43NK.pdf
Type Wirewound Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.071" L x 0.045" W (1.80mm x 1.14mm)
Afskærmning Unshielded Serie 603
Vurderinger - Q @ Freq 38 @ 200MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 0603-43NK TR 4000 Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ceramic
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 200MHz
selvinduktion 43nH Højde - Siddende (Max) 0.040" (1.02mm)
Frekvens - Selvresonans 2GHz Detaljeret beskrivelse 43nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 280 mOhm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 280 mOhm Max Nuværende vurdering 600mA