0805-10NK
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 0805-10NK
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 10NH 600MA 100 MOHM
Dataark: 0805-10NK.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for 0805-10NK
Varenummer 0805-10NK Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 10NH 600MA 100 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6594 pcs Datablad 0805-10NK.pdf
Type Wirewound Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.090" L x 0.068" W (2.29mm x 1.73mm)
Afskærmning Unshielded Serie 805
Vurderinger - Q @ Freq 60 @ 500MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 0805-10NK TR 2000 Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ceramic
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 250MHz
selvinduktion 10nH Højde - Siddende (Max) 0.060" (1.52mm)
Frekvens - Selvresonans 4.2GHz Detaljeret beskrivelse 10nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 100 mOhm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 100 mOhm Max Nuværende vurdering 600mA
Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
0805-121J
0805-121J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 120NH 400MA 510 MOHM
På lager: 3095 pcs
Hent: 0805-121J.pdf
RFQ
0805-101K
0805-101K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 100NH 400MA 460 MOHM
På lager: 3999 pcs
Hent: 0805-101K.pdf
RFQ
Beskrivelse: FIXED IND 110NH 400MA 480 MOHM
Hent: 0805-111K.pdf
0805-10NJ
0805-10NJ
Beskrivelse: FIXED IND 10NH 600MA 100 MOHM
Hent: 0805-10NJ.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 12NH 600MA 150 MOHM
Hent: 0805-12NJ.pdf
0805 030 S3B0 331 K
0805 030 S3B0 331 K
producenter: CTS Electronic Components
Beskrivelse: CAP CER 330PF S3B
Hent:
0805 030 S3B0 271 KLF
0805 030 S3B0 271 KLF
Beskrivelse: CAP CER 270PF S3B
Hent:
Beskrivelse: CAP CER 330PF S3B