0925-332J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 0925-332J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 3.3UH 185MA 1.3 OHM TH
Dataark: 0925-332J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
3500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 0925-332J
Varenummer 0925-332J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 3.3UH 185MA 1.3 OHM TH Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 63291 pcs Datablad 0925-332J.pdf
Type Molded Tolerance ±5%
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Afskærmning Shielded Serie 0925
Vurderinger - Q @ Freq 49 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 0925-332J TR 3500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 3.3µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans 80MHz
Detaljeret beskrivelse 3.3µH Shielded Molded Inductor 185mA 1.3 Ohm Max Axial DC-modstand (DCR) 1.3 Ohm Max
Nuværende vurdering 185mA Nuværende - Mætning 185mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
0925-333J
0925-333J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 33UH 83MA 6.5 OHM TH
På lager: 57453 pcs
Hent: 0925-333J.pdf
RFQ
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 270UH 61MA 12 OHM TH
På lager: 34238 pcs
Hent: 0925-274J.pdf
RFQ
0925-274K
0925-274K
Hent: 0925-274K.pdf
0925-331H
0925-331H
Beskrivelse: FIXED IND 330NH 495MA 180 MOHM
Hent: 0925-331H.pdf
Hent: 0925-331K.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 3.3UH 185MA 1.3 OHM TH